„Najpiękniejszy kalendarz adwentowy „ Der schönste Adventskalender”

W ZSG nr 2 w Kętach został ogłoszony w listopadzie konkurs plastyczno - językowy „Najpiękniejszy kalendarz adwentowy „der schönste Adventskalender”. W konkursie wzięło udział ponad 30-stu uczniów szkoły podstawowej oraz gimnazjum. Wszyscy wykazali się niezwykłą kreatywnością i pomysłowością.

Spośród przepięknych prac wybrano 8 najlepszych, autorami byli:

Makary Grad /IV a/

Julia Furtak /IV a/ (na zdjęciu również Łukasz Puchała, którego praca zdobyła wyróżnienie)

Natalia Kwiotek /Vd/

Maria Drabczyk i Monika Raj /V c/

Justyna Batko i Nina Smolarek /V c/

Oliwia  Gugulska /V c/

Weronika Gieracka /V c/

Daria Wawak /I a G/

Ponadto wyróżnienie zdobyły kalendarze, których wykonawcami byli: Joanna Kostka i Julia Pałosz - kl.Vc, Wiktoria Skrzypek - kl.IV b, Adrian Curzydło - kl. IV , Melania Bogunia - kl. IV b, Marcin Dwornik - kl.IV b, Emilia Szłapa, Krzysztof Brózda, Ola Kucewicz, Julia Kucewicz - kl. Vc, Łukasz Puchała - kl. IV a, Krzysztof Brózda, Haręża Mikołaj, Patryk Handzlik, Maria Kwella, Wiktoria Szuta, Julia Żyła, Daniel Dwornik, Oskar Droździk, Jakub Jasiński.

WSZYSTKIM UCZESTNIKOM SERDECZNIE GRATULUJEMY!

Copyright 2011 „Najpiękniejszy kalendarz adwentowy „ Der schönste Adventskalender” . Zespół Szkolno-Gimnazjalny nr 2 w Kętach