Sukcesy recytatorów z kęckiej „ Dwójki”.

21 kwietnia 2013 roku w Żywcu odbył się finał XVII edycji Diecezjalnego Konkursu Poezji Religijnej „ Wiem, komu uwierzyłem”. W eliminacjach wzięło udział prawie 300 uczestników . Do ścisłego finału zakwalifikowało się 18 osób,  w tym aż 3 recytatorów z Zespołu Szkolno-Gimnazjalnego nr 2 w Kętach.

Najpierw wszyscy finaliści wzięli udział w uroczystej Mszy św. w Katedrze Narodzenia NMP w Żywcu. Przesłuchania finałowe miały miejsce w Domu Katolickim im. Jana Pawła II. Recytatorów dopingowali rodzice, rodzeństwo i opiekunowie.

W finale III miejsce w grupie wiekowej klas IV-VI zajął Mateusz Jastrzębski, uczeń klasy VIb,  który z ogromnym wyczuciem recytował wiersz o. Leona Zdzisława Pokorskiego pt. „ Duchowe spotkanie”.

Wyróżnienia otrzymali również: Oliwia Naglik z kl. Id i Kamil Naglik z kl.VIb.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Copyright 2011 Sukcesy recytatorów z kęckiej „ Dwójki”.. Zespół Szkolno-Gimnazjalny nr 2 w Kętach