Kolejny etap konkursu „Artystą być…2013"

W dniu 13 marca o godz. 14,30 w ZSG nr 2 w Kętach rozpoczęły się przesłuchania w ramach konkursu ,, Artystą być…2013’’ organizowanego przez Urząd Gminy w Kętach. Celem konkursu jest wyłonienie 5 najbardziej uzdolnionych artystycznie uczniów z każdej szkoły.

Do konkursu przystąpiło 86 uczestników, którzy reprezentowali różne dziedziny sztuki. Prace literackie i plastyczne zostały zebrane już we wtorek 12 marca i zaprezentowano je na wystawie towarzyszącej występom.

Na sali gimnastycznej małego budynku szkoły występowali kolejno tancerze, recytatorzy, śpiewacy, muzycy. Wszystkim uczestnikom towarzyszyły duże emocje. Była to okazja do zaprezentowania swojej kreatywności, pomysłu na zajęcia pozaszkolne, warsztatu artystycznego. Niektórzy z uczniów przedstawili bogaty już dorobek artystyczny, inni stawiali swoje pierwsze nieśmiałe kroki. Dzięki temu spotkaniu można było odkryć wschodzące małe gwiazdy ,które być może kiedyś zabłysną mocnym światłem.Więcej zdjęć w galerii.

BM

Copyright 2011 Kolejny etap konkursu „Artystą być…2013". Zespół Szkolno-Gimnazjalny nr 2 w Kętach